1. Anasayfa
  2. Günlük

6 ay boyunca Free VMware Eğitimleri

6 ay boyunca Free VMware Eğitimleri
0

Birbirinden farklı VMware eğitimlerine 6 ay boyunca ücretsiz bir şekilde erişim sağlamak için buradan kayıt olarak eğitimlere katılmaya başlayabilirsiniz.  VMware Learning Zone, tüm VMware çözümlerinde 1500’den fazla video, 65 kurs ve 12 sertifikasyon sınavına hazırlık kursu içeren çevrimiçi bir dijital kütüphanedir. Aboneliğiniz kaydolduğunuz tarihten itibaren 182 gün boyunca geçerli olacaktır. 6 Kasım 2020’ye kadar kayıt olabilirsiniz. Bu zor zamanlarda ücretsiz eğitimler alarak motivasyonunuz artırabilirsiniz.

Hangi eğitimler var ?

VMware Workspace ONE, NSX, vRealize Suite, vSphere  VMware portfoyünde olan bir çok eğitim.

Ne işime yarayacak ? 

VMware çözümlerinizi  yapılandırmanıza, dağıtmanıza ve sorun gidermenize yardımcı olacaktır.

 

Kaynak : https://blogs.vmware.com/education/2020/05/07/experience-complimentary-digital-learning-with-a-special-offer-from-vmware-learning-zone/

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir