1. Anasayfa
  2. Virtualization

Announcing the vSphere 6.7 Topology and Upgrade Planning Tool


0

VSphere Central’in bir parçası olarak,  daha önce vSphere 6.5 için bir Topoloji ve Upgrade planlama aracına sahiptik .  vSphere 6.5 Update 2 ve vSphere 6.7 ile birlikte Enhanced Linked Mode ile  Embedded vCenter Server deploymentları ile alakalı bir takım güncellemeler yapıldı.Topology and Upgrade Planning Tool ile yeni kurulumlarınızı  vSphere 6.0 ve 6.5 sürümlerinden vSphere 6.7’ye yükseltme işlemini planlamamıza yardımcı olacak başarılı bir web tabanlı bir uygulamadır.

Aracı daha önce kullanmadıysanız, kullanımı gerçekten basit hiç kurulum gerektirmeden web tabanlı olan bu uygulama ile ı uygulamayı kullanırken size sorduğu sorularla yeni kurulumlarınızı kolayca planlayabilir sonunda eposta gönderebilir veya yazdırılabilir bir döküman haline çevirebilirsiniz.

 

vSphere 6.7 Topology and Upgrade Planning Tool   buradan erişebilirsiniz

 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir