1. Anasayfa
  2. Virtualization

New VMware Product Lifecycle Matrix

New VMware Product Lifecycle Matrix
0

Vmware Prouct Lifecycle Matrix sitesinden herhalde haberdar olmayan vmware yöneticileri yoktur. Yeni arayüzü ile artık sağ üst köşede yer alan “download complete pdf” butonu aracılığı ile   tüm ürünlerin  yaşam sürelerine ait bilgileri pdf  olarak  download edebilirsiniz.  Ayrıca  hangi ürünlerin  desteklenip ve desteklenmediğini kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Vmware Prouct Lifecycle Matrix  sayfasında  kırmızı ile gösterilenler artık destek süresinin sonuna yaklaşılmış,mor ile gösterilenler ise end of support olan ürünleri göstermektedir.

 

Resim-1

Vmware Prouct Lifecycle Matrix  sayfasında  kullandığınız veya merak ettiğiniz ürün ailesini özelleştirebilir  CSV veya PDF  formatlarına çevirerek kendinize özel bir liste oluşturabilirsiniz.

Resim-2

Sayfada yer alan huni simgesine tıklayarak aradığımız ürünler için çeşitli özelleştirmeler yaparak arama alanınızı belirleyebilirsiniz.

Resim-3

 

Vmware Prouct Lifecycle Matrix’in bu sayfası bir çok ürünü kolay takip etmemiz için oluşturulmuş ve zaman kazanma noktasında VMware uygulama yöneticilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Resim-4

 

Sayfanın üst kısmında yer alan bilgilendirme menüsünden feedbacklerinizi paylaşmayı unutmayınız.

 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir