1. Anasayfa
  2. Security

Runecast Analyzer ile Log4Shell Açığını Ücretsiz Olarak Tarayabilirsiniz

Runecast Analyzer ile Log4Shell Açığını Ücretsiz Olarak Tarayabilirsiniz
0

Hibrit veya multi cloud ortamınızı Runecast Analyzer ile tarayarak log4shell güvenlik açığını tespit ederek yaptığı önerilerle hızlıca çözüm sağlayabilirsiniz. Runecast, BT operasyonlarına ve güvenlik ekiplerine yapılandırma izleme, güvenlik açığı yönetimi, güvenlik uyumluluğu, iyileştirme, upgrade planlaması ve raporlama için tek bir platform sağlayan patentli bir kurumsal BT platformudur.

Hemen assessment için  runecast adresine giderek Runecast  ‘den ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

Runcecast Geliştirme ekibi müşterileri için Runecast platformunu güncellemek için Pazar sabahına kadar yorulmadan çalıştı.

VMware ürünlerinin etkilendiğini açıklayan bir Kritik (10/10) VMSA, CVE-2021-44228 bülteni yayınladı.Runecast’in en son sürümü (6.0.1.0) ile birlikte bu açığı kapatabilirsiniz.Eğer sisteminizde otomatik güncellemelerin etkin ise her zamank gibi runecast müşteri bu açığı hızlıca kapattılar.

 

 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
security

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir