1. Anasayfa
  2. Günlük

This World Backup Day, WIN with Altaro!

This World Backup Day, WIN with Altaro!
0

Veri kaybı vakalarının %29’unun kazalardan kaynaklandığını biliyor muydunuz? Dünya Yedekleme Günü yaklaşırken, yıllar içinde yaşadığımız tüm olayları, veri kaybı korkularını ve felakete yakın olayları ve o zamanlarda yedek aldığımız için ne kadar minnettar olduğumuzu tekrar düşünüyoruz!

Microsoft 365/Office 365, Hyper-V veya VMware kullanıyorsanız Altaro ile kutlayın. Tek yapmanız gereken, Altaro VM Backup veya Altaro Office 365 Backup’ın 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolmak – bu sizin seçiminiz!

  • Altaro Office 365 Backup veya Altaro VM Backup’a kaydolduğunuzda ve deneme sürümünü kullandığınızda, 20 ABD doları tutarında garantili bir Amazon kuponu alın
  • ““You know you’re a SysAdmin when” cümlesini tamamladığınızda Büyük Ödüllerimizden birini KAZANMA şansını yakalayın.

Neden hala bekliyorsun haydi :)! Sign up now!

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir