1. Anasayfa
  2. Günlük

NFR Licenses for vExpert

NFR Licenses for vExpert
0

VMware vExpert  seçildikten sonra bir çok üreticinin NFR (Not For Resale licenses) lisansına sahip olabilirsiniz. Ürünleri kurup ortamınızda deneyebilirsiniz. Bu lisanslar sadece vexpertlere değil diğer üreticilerinde fahri ve sertifikasyon ünvanlarına verilmektedir. Aşağıdaki ürünleri kullanırken  kullanım koşullarını ve kısıtlamalar için satıcının EULA’sını okuduğunuzdan emin olun. Sizlerinde kullanmış olduğu NFR lisansları var ise bunları yorum kısmına ekleyebilirseniz herkes için faydalı bir içerik olmuş olur :)

 

 

NFR Nedir : Yeniden Satılamaz (NFR) lisansı, ürün demoları ve eğitimler için test ortamında veya evinizdeki laboratuvarda kullanabileceğiniz bir lisanstır.

 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir