1. Anasayfa
  2. Backup

Vembu BDR ile P2V, V2V veya V2P Geçişleri


0

Günümüzün VMware, Hyper-V veya KVM ortamlarını yöneten BT yöneticileri için cross-platform geçişleri çok sıkıntılı olmuştur. Vembu Backup ve Replication ile cross-platform geçişleri daha kolay gelmiştir. Vembu Backup yazılımı yedeklenen dosyaları birden fazla biçimde saklaması bu ürünün bu tarz geçişler için iyi bir tasarlanmış ürüne dönüşmesini sağlamıştır.

 

Cross-platform geçişlerinde bu geçişler nasıl yönetilir ? neler yapabilirim diye düşünmek yerine bu noktada vembu sizlere fayda sağlayabilir. Vembu BRD suite, cross platform geçişlerini destekler. Vembu verilerinizi koruyarak  P2V, V2V, V2P gibi her türlü cross-platform geçişlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

Vembu Virtual Drive backup ile yedeklenmiş dosyalar VHD, VHDX, VMDK-Flat ve RAW görüntü dosyaları olarak aynı anda görünür. Vembu HIVE file system.  built-in compression, encryption, deduplication, error correction gibi bir takım teknik özelliklere sahiptir. Yedekleme sırasında, yedekleme dosyalarındakii veriler, onunla ilişkili imajlar içerisinde meta data olarak saklanır.

Sorunsuz günler.

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Vembu Online Backup 2

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir