Vembu BDR ile P2V, V2V veya V2P Geçişleri

Günümüzün VMware, Hyper-V veya KVM ortamlarını yöneten BT yöneticileri için cross-platform geçişleri çok sıkıntılı olmuştur. Vembu Backup ve Replication ile cross-platform geçişleri daha kolay gelmiştir. Vembu Backup yazılımı yedeklenen dosyaları birden fazla biçimde saklaması bu ürünün bu tarz geçişler için iyi bir tasarlanmış ürüne dönüşmesini sağlamıştır.

 

Cross-platform geçişlerinde bu geçişler nasıl yönetilir ? neler yapabilirim diye düşünmek yerine bu noktada vembu sizlere fayda sağlayabilir. Vembu BRD suite, cross platform geçişlerini destekler. Vembu verilerinizi koruyarak  P2V, V2V, V2P gibi her türlü cross-platform geçişlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

Vembu Virtual Drive backup ile yedeklenmiş dosyalar VHD, VHDX, VMDK-Flat ve RAW görüntü dosyaları olarak aynı anda görünür. Vembu HIVE file system.  built-in compression, encryption, deduplication, error correction gibi bir takım teknik özelliklere sahiptir. Yedekleme sırasında, yedekleme dosyalarındakii veriler, onunla ilişkili imajlar içerisinde meta data olarak saklanır.

Sorunsuz günler.

Paylaş

YORUM YAZIN


UA-15660912-1