1. Anasayfa
  2. Virtualization

vExpert 2019 Applications are Open!


0

 

2019 vExpert programı için başvurular alınmaya başladı. Başvurular 8 Şubat Cuma gününe  gece yarısına kadar kabul edilecektir. VExpert 2019 duyurusu Şubat ayından Mart ayının başlarına kadar sürecek.

The VMware vExpert program is VMware’s global evangelism and advocacy program. The program is designed to put VMware’s marketing resources towards your advocacy efforts. Promotion of your articles, exposure at our global events, co-op advertising, traffic analysis, and early access to beta programs and VMware’s roadmap.

Questions & Updates For questions about the application process or the vExpert Program, please send email to  vexpert@vmware.com. Be sure to follow @vExpert for updates on the 2019 vExpert program.

Now go ahead and apply for the vExpert program https://vexpert.vmware.com/apply

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir