1. Anasayfa
  2. Günlük

VMware Cloud Professional

VMware Cloud Professional
0

Bu sınavı geçmek, bir VMware Cloud çözümünün temel bileşenlerini başarıyla tanımlayabileceğinizi ve şirket içi bir veri merkezinden VMware Cloud’a (AWS üzerinde VMware Cloud dahil olmak üzere farklı hiper ölçekleyici iş ortakları arasında) geçişleri nasıl yapabileceğinizi anlatmaktadır.

Associated Certification: VCP-VMC 2022

Sınırlı bir süre için  VCP-VMC sertifikası almak için herhangi bir sınav ücreti alınmayacaktır. Ücret ödemeden sertifika alma şansınızı kaçırmayın!  Sınav 135 dakika 70 sorudan oluşmaktadır sınavda başarılı sayılabilmek için 300 puan almanız gerekmektedir.

Lütfen aşağıdaki sınav planla düğmesine tıklayın ve sınavınıza kaydolmak için “ VMCVCP100 ” promosyon kodunu kullanın. Teklif, kişi başına bir promosyon kodu için geçerlidir . Bu promosyon şu anda dünyanın her yerinde geçerlidir :)

https://home.pearsonvue.com/vmware

 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir