1. Anasayfa
  2. Virtualization

VMware Per Incident Support Nedir?


0

VMware ‘e bir ticket açmak için artık destek anlaşması  yapmanıza gerek kalmadan  sadece ihtiyaç duyulduğunda kullandıkça ödeyebileceğiniz destek paketleri satın alabilirsiniz. Tabi bu paketi satın aldığınızda ürün güncellemeleri ve yükseltmeleri desteklenmez. VMware Per Incident Support ile 12 saat içerisinde VMware mühendislerinden destek alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

VMware, Per Incident Support  küçük veri merkezleri ve yazılım geliştirme organizasyonlarına sahip olmayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

Bu nedenle  Per Incident Support satın almadan önce, VMware’in  knowledge base ,  documentation  ve  tartışma forumlarından ihtiyaç duyacağınız cevaplara doğrudan ulaşabileceğinizi unutmamanızı tavsiye ederim.

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir