1. Anasayfa
  2. Günlük

VMworld 2018 Registration is Live!


0

 

Her yıl düzenlenen VMWORLD 2018 ‘in kayıtları başladı.

August 26– 30, 2018 | Las Vegas – Check agenda here: VMworld 2018 US

5 – 8 November 2018 | Barcelona – Check agenda here: VMworld 2017 Europe

Neden VMWORLD ‘e gitmeliyim .?

VMworld’de, bugün BT’de nelerin önemli olduğu ve bir sonraki aşamada uzman endüstri perspektifleri elde ederek geleceğinize yön vereceksiniz.

VMworld aynı zamanda akranlarınızla iletişim kurmak ve yeni bağlantılar kurmak, doğrudan deneyimlere sahip olmak ve uygulamalı laboratuvarlarla eğitim almak ve yeni ürün atılımlarını keşfetmek için inanılmaz bir fırsat.

Etkinlik esnasında katılan firmaların çeşitli oyunları ve  eşantiyonları bulunmaktadır edinmeyi ve katılmayı unutmayın :)

Çeşitli teknolojilerin anlatıldığı oturumlara katılmamayı da unutmamak gerek. benim en fazla dikkatimi çeken konuların başında troubleshooting ve hackhathon etkinlikleri idi. konuyla alakalı aşağıdaki etkinlikteki video’yu izleyebilirsiniz.

Her sene olduğu gibi bu senede hackathon etkinliği olacakmış :)  daha fazla bilgi için >> bknz

Tabi bu kadar etkinliğe gittin gittiğin ülkede hiçmi gezmedin derseniz de eğer katılacağınız etkinlik Barcelona ‘da ise Camp Nou ‘yu muhakkak gezin ( ben juventus-barcelona maçına gittim ). Bunun dışında sagrada familia , la pedrara-casa mila,Park Güell, Lam Rambla yı gezdikten sonra kiosko ‘da bir hamburger yemeden gelmeyin :)

 

VMWORLD 2018 Register için tıklayınız 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir