1. Anasayfa
  2. Virtualization

vSphere 7 Update 3 – What’s New

vSphere 7 Update 3 – What’s New
0

VMWorld 2021 yaklaşırken her zaman olduğu gibi VMworld öncesi duyurular arka arkaya gelmeye başladı. vSphere 7 Update  3 vSphere 7‘nin en güncel sürümü olmakla birlikte kullanıcı deneyimlerini  göz önünde bulundurarak sorunları iyileştirerek yeni özellikleri eklemeyi ilke edinmiş olan VMware bugün duyurusu gerçekleşen ilgili güncellemenin yakında kullanıma sunulacağı duyurdu :)

bu konuyla alakalı VMware vSphere kanalında  technical overview ‘i keyifle izleyebilirsiniz :) https://www.youtube.com/channel/UCN8FHFshMw-15AtFKWSLczA

 

Ayrıca ben video ‘dan sıkılırım :) teknik yazılar benim için daha önemli diyorsanız aşağıdaki Bob Planke yazmış olduğu yenilikler yazısını okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

https://core.vmware.com/blog/vsphere-7-update-3-whats-new

 

 

 

 

 

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir