1. Anasayfa
  2. Virtualization

VCP6.7-DCV 2019 VMware Certification Exam Officially Announced


0

VMware geçtiğimiz günler de VCP6.7-DCV 2019 sertifikasını duyurdu. Sınavın ismi “Professional vSphere 6.7 Exam 2019” olarak adlandırlacaktır.VCP6.7-DCV 2019 sertifikasyon sınavı 2V0-21.19 sınav numarasına göre yapılacak ve 115 dakika sürecek 70 soru oluşacaktır.Geçme puanı ise geleneksel VMware standartı olan 300’dür.

Certification Path:

  • VMware sertifikanız yok ise herhangi bir VMware eğitimlerinden birini alabilirsiniz. Ardıdan Hazırlık sınavlardan birini geçtikten sonra v5-DCV veya VCP6.7-DCV sınavlarını kazanarak sertifikasyon sahibi olabilirsiniz.
  • Mevcut VCP sahibiyseniz, gerekli eğitime ihtiyacınız olmazdan 40 soruluk delta sınavı ile yeni sertifikasyon sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bazı örnek sorulara  için ->>  Exam Blueprint

 

 

Daha Fazla Ayrıntı için VMware Blog

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir