vSphere+
  1. Anasayfa
  2. Virtualization

vSphere+

0

VMware vSphere+, bulutun avantajlarını şirket içi iş yüklerine getiren multi-cloud içalışan bir platformdur. vSphere+, geleneksel ve yeni nesil uygulamalar için yönetimi merkezileştirmek, üretkenliği artırmak ve inovasyonu hızlandırmak için BT yöneticileri ve geliştiricileri için yüksek değerli bulut hizmetleri sunmaktadır.

vSphere+, sektör lideri sanallaştırma teknolojisini, kurumsal kullanıma hazır bir Kubernetes ortamını ve yüksek değerli bulut hizmetlerini birleştirerek mevcut şirket içi dağıtımları SaaS özellikli altyapıya dönüştürür. BT yöneticileri ve geliştiricileri, vSphere+ ile geleneksel ve yeni nesil uygulamalarını kolayca oluşturabilir, çalıştırabilir, yönetebilir, koruyabilir ve güvence altına alabilir.

Kaynak :

https://vmc.vmware.com/infrastructure/vsphere/overview

https://www.vmware.com/products/vsphere.html

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimler sertifikalar edinerek bu sektör içerisin de son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonlarda görev aldım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir